Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd 86--18817215699 dahao@vip.126.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd profil firmy

Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent,Dystrybutor / Hurtownik,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Szanghaj Jindun

 • Ilość pracowników

  900~1000

 • Coroczne wyprzedaże

  400000000-530000000

 • Rok założenia

  1986

 • pc Export

  60% - 70%

 • Obsługiwani klienci

  Yes

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--18817215699

Wprowadzenie

 


 

Shanghai Jindun special Vehicle Equipment Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się pojazdami specjalnymi i flagowa firma grupy jindun.Posiada fabrykę pierwszej klasy, międzynarodowy zaawansowany sprzęt do przetwarzania, gromadzi wielu najlepszych techników i ekspertów przemysłowych, tworzy krajowe centrum badawczo-rozwojowe technologii i ma 112 rodzajów produktów, w tym dźwig samochodowy, platformę roboczą, ciężarówkę do niszczenia dróg, ciężarówkę do konserwacji dróg, wywrotka, wozy strażackie CAFS, chemiczny wóz strażacki, ciężarówki z pianą ze zbiornikami na wodę, pojazdy ratownicze, pojazdy gazowe, ciężarówka oświetleniowa, pojazd dowodzenia komunikacji satelitarnej, kabriolet kolejowo-drogowy, ciężarówki z drabiną powietrzną, ciężarówka z platformą ruchomą, lotniskowe wozy strażackie, długodystansowa ciężarówka do zaopatrzenia w wodę, wóz strażacki z wieżą ciśnień i inne ogólne wozy strażackie.

 

Nasza firma traktuje postęp technologiczny jako siłę napędową rozwoju przedsiębiorstw.Jednocześnie firma zwiększa możliwości samodzielnych badań i rozwoju, stale ulepsza zawartość technologiczną produktów oraz wprowadza nowe produkty.W celu zapewnienia niezawodności jakości produktu firma przeprowadziła eksperymentalny i symulowany montaż kluczowych części przedsiębiorstwa, w 100% poprawiając stabilność produktu.Silna siła badawczo-rozwojowa nowych produktów, stabilna i niezawodna jakość produktu, dobra reputacja handlowa, wydajne zarządzanie przedsiębiorstwem, promowanie ciągłego rozwoju wśród zaawansowanych szeregów przemysłu samochodów strażackich.

 

Historia

Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd. jest wiodącym profesjonalnym producentem pojazdów pożarniczych i sprzętu przeciwpożarowego.Jest to flagowa firma grupy jindun, która została założona w 1986 roku i obejmuje 6 dużych firm, ponad 30 oddziałów sprzedaży krajowej i centrów obsługi sprzedaży, a także utworzyła międzynarodową organizację sprzedaży o łącznym kapitale zakładowym 200 milionów RMB.

 

Posiadamy międzynarodowy zaawansowany sprzęt do przetwarzania, gromadzimy wielu najlepszych techników i ekspertów przemysłowych, tworzymy krajowe centrum badawczo-rozwojowe w zakresie technologii i mamy 112 rodzajów produktów, w tym wozy strażackie CAFS, chemiczne samochody strażackie, pojazdy do transportu pianki ze zbiornikami wody, pojazdy ratownicze, pojazdy zasilane gazem , ciężarówka oświetleniowa, pojazd dowodzenia komunikacją satelitarną, pojazd szynowo-drogowy, ciężarówki z drabiną powietrzną, ciężarówka do zaopatrzenia w wodę na duże odległości, samochód strażacki z wieżą ciśnień, dźwig samochodowy, ciężarówka z platformą roboczą, ciężarówka do niszczenia dróg, wozy strażackie na lotniskach i inne ogólne pożary ciężarówki, a nasze produkty zostały już sprzedane do ponad 20 krajów i regionów.

Usługa

1. Gwarantujemy roczną bezpłatną konserwację i serwis na cały okres eksploatacji.Po roku nadal możesz się z nami skontaktować, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.Zrobimy co w naszej mocy, aby Cię wesprzeć.

 

2. Świadczymy usługi wideo i możemy zlecić naszemu inżynierowi szkolenie strażackie.

 

3. Utworzyliśmy niezależny dział obsługi posprzedażowej, który zapewnia obsługę naszych klientów na czas w ciągu 24 godzin każdego dnia.

 

4. W przypadku jakichkolwiek niezadowalających wyników, napisz do nas lub zadzwoń w dowolnym momencie.

 

Chiny Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół

Nasza firma to znane przedsiębiorstwa, profesjonalny zespół inżynierów i wskazówki ekspertów od instrumentów, a także silny personel obsługi klienta, gdy napotkasz trudności w trakcie kursu, skontaktuj się z nami, a my zapewniamy terminową komunikację i kontakt z tobą, zapewniamy usługi wysokiej jakości .

Chiny Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd profil firmy 0

 

 

 

Chiny Shanghai Jindun special vehicle Equipment Co., Ltd profil firmy 1